ВОЛОНТЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА «КРИЛА ДОПОМОГИ»

Ми і далі працюємо. Маленькими, стабільними кроками. Ми волонтери – прості люди, які ходять на роботу і мають тисячі невідкладних справ. Це сторожі, які не сплять вночі, а, прийшовши на зміну, звітують зранку про покраяні труси, закручені свічки і в вихідний день –  пошиту нижню білизну.

Це прості люди, які після важкої роботи приходять шити нижню білизну, балаклави, подушки чи плести сітки. Це люди, які забирають роботу додому. Щоб у викроєний час накрутити свічки, вставити гумку в труси, пошити потрібні речі.

Це працівники Станції юних техніків (директор Ігор Сафіяник), які кожну вільну хвилину від занять шиють «піддупники», подушки, нижню білизну, балаклави, обрізають банки, крутять свічки, заливають воском.

Це вчителі, які на гуртках з дітьми роблять сувеніри, створюють малюнки, що розлітаються на ярмарки по всьому світі.  Це швеї-феї, які працюють цілими днями і знаходять час, щоб пошити замовленні речі.

Це талановиті люди, художники, дизайнери, вчителі, які малюють і роблять красиві речі, сувеніри. Гроші з яких донатять. Це продавці, вчителі, працівники офісів, фотографи, спортсмени, перукарі, домогосподарки, лікарі, медсестри, офіціанти, підприємці, які долучаються до допомоги.

Це люди, які дістануть картон, віск, підвезуть чи передадуть з іншого міста баночки,  футболки,  продадуть сувеніри, відвезуть передачу на фронт…

Це прості люди, які кожного місяця донатять кошти на потреби. Кожний робить, що може і як може, бо «Хто, як не ми?»,  «Коли, якщо не зараз?».

Робота з окопними свічками на СЮТ кипить. Працює ціла команда. Хтось крутить свічки на станції, хтось вдома. Хлопці на Станції юних техніків не тільки заливають, а проводять досліди і експериментують. Виготовили нову баночку, щоб військовим було зручно на ній розігріти їжу. Окремо роблять для зігрівання. Вичислили, які свічки скільки горять, і що потрібно 15 хв., щоб скип’ятити воду та цілу добірку нюансів. Все для наших воїнів. А свічки по запитах розходяться дуже швидко. Дякую 612 км – за баночки, Стрийській Єпархії – за віск, усім колегам з СЮТ за жертовність.

Хто може допомогти з баночками, картоном і воском, приносьте на Станцію юних техніків (вул. Коссака 11-б). «Крила допомоги» не втомлюються працювати, наближаючи перемогу!

Тетяна КРАВЕЦЬ-КРОХМАЛЬ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*