ВОЛОНТЕРСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МИ З УКРАЇНИ»

Насправді це волонтери з с. Дуліби. Їхній девіз: «Ми не хизуємось – ми свідчимо»! Чимало енергетичних батончиків з початку війни волонтери виготовили і передали на передову. І ось опанували приготування солдатського борщу, бо добре знають, що ситий вояк – хороший боєць.

Волонтерка Мар’яна БУНЯК розповідає: «Ми дуже цього хотіли! Довго обдумували, радились, шукали рецепти. Хотіли, щоб хлопцям з приходом холодів ставало тепло і смачно від домашньої їжі. Багато говорили з військовими, волонтерами, радились про переваги тих чи інших страв, а особливо упаковок. І от, нарешті, все вийшло. Випробувано і схвалено. «Заправка до борщу для ЗСУ» в особливих реторт-пакетах. У цій страві лише плюси: можна приготувати борщ, можна їсти як салат, упаковка не б’ється, не рветься, заправка довго зберігається, присмачена нашою любов’ю і вірою в швидку перемогу.

Дякуємо Наталії Когут за вагому фінансову допомогу на яку ми закупили автоклав і велику партію пакетів. Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції «Подякуй захиснику і захисниці». Багато ми спакували домашніх смаколиків, заправи до борщу, горохового супу, сала, кави, чаю, шкарпеток, засобів гігієни, цукерок і енергетичних батончиків».

Коли газета вийде з друку, сподіваємося борщик, сальце і солодощі вже будуть на фронті. Так маленькі справи наближають велику перемогу.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото з Фейсбуку волонтерського об’єднання.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*