ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІ СПІЛКИ СОЛДАТСЬКИХ МАТЕРІВ ТА ДРУЖИН СТРИЙЩИНИ

11 березня розпочали роботу у новому приміщенні. Нашу команду прихистили хлопці в спілці учасників АТО. Чому? Керівництво ВПУ№ 8 повідомило без пояснень, щоб ми звільнили приміщення. На це виділили  2 тижні.

Отак, напевно нікому не болить, що тут ВПО мали можливість вдягнутись, взутись, взяти постільну білизну, дитячі речі… Складу більше немає. Весь дитячий одяг відправили в дитячий будинок м. Запоріжжя, також дитяче харчування та підгузки, які нам надала католицька громада м. Стрия, все разом 2 повних буси. Речі для дорослих передали Галині Олеськів у фонд «Добрі ручки».

Але ми продовжуємо працювати. Тепер на вул. Матейка, 7 плетемо сітки, химери, збираємо та відправляємо медицину У 8 лікарню м. Львова відправили дорослі підгузки, одяг, взуття; у Бахмут –  перев’язку та засоби медичного призначення; на Харківський напрямок медикаменти: гіпотензивні таблетки, антибіотики, перев’язку.

Дякую Леся Кара та Стрийській єпархії УГКЦ. Все, що ви нам передали згодом відправили до військових медиків, дякуємо за довіру.

Війна триває, потребуючих чимало, є благодійники, є волонтери, які абсолютно безкоштовно готові працювати, але немає приміщення, де можна розмістити склад. Сумно…

Ірина ДРАПАЛЮК, Спілка солдатських матерів та дружин Стрийщини.