ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ФРОНТ АКЦІЯ «ЇХ ДУШЕЧКИ У РАЙ УЖЕ ВІДЛЕТІЛИ»

12 квітня Стрийський районний гуманітарний штаб «Клаптик Надії»  провів акцію пам’яті за невинно убієнних українських дітей «Їх душечки у рай уже відлетіли». На  сходах штабу (вул. Осмомисла, 1) волонтери виклали інсталяцію -183 ангелики, які виготовили власними руками. Адже станом на 11 квітня 2022 року, за офіційними даними ювенальних прокурорів, загинуло183 дитини. Отець Микола Яжик провів спільну молитву.

«Немає катам прощення, лише молитва і холодна лють», – наголошує керівник волонтерської організації Ольга Боднар. Пані Ольга також розповіла коротко про  47-й день війни і 41-й день роботи  Стрийського районного гуманітарного штабу «Клаптик Надії». Зокрема,  волонтери радіють, що доставлено допомогу нашим захисникам у село Перемога Баришівського району Київської області; передали допомогу Стрийській військовій частині та батальйону ТРО Стрийського району, внутрішньо перемішеним особам по території Стрийщини; отримали гуманітарну допомогу з Польщі, від громад сіл Піщани, Загірне, Підгірці, Комарів, Ходовичі Стрийської ТГ, Гніздичівської ТГ, приватних підприємців Стрия та неймовірної кількості небайдужих краян; передали «польові» продуктові набори захисникам на місця дислокації; продовжують плетення маскувальних сіток, до речі,  сплели 7-у «кікімору» і передали в Одесу.

«Щодня доводимо цілому світові: ми – український народ – нездоланні.  Віримо і творимо надію на перемогу.  Дякуємо за безкоштовний обід для всіх волонтерів гуманітарного штабу «Клаптик Надії», церкві Євангельських християн баптистів м. Стрия. У нас один фронт», – зазначає Ольга Боднар.

Волонтерський рух допомоги українським військовикам виник у 2014 році, з того часу, коли російський агресор розпочав захоплення української території. Рух має потужне крило на всій території України, яке допомагає і вимушеним переселенцям. Стрияни почали гуртуватися у волонтерські організації ще з початку Майдану. Революція Гідності  трималася на волонтерській допомозі.  Стрийський районний гуманітарний штаб «Клаптик Надії»  зародився на початку пандемії коронавірусу, коли дівчата шили захисні маски, організовували різні акції. Активна фаза російсько-української війни спонукала знову згуртуватися і штаб розгорнув колосальну роботу. І нині волонтери надають вагому допомогу, як військовим так і цивільним.

На фото: волонтери «Клаптику Надії»; інсталяція з ангеликів.

                                                                          Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*