ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ФРОНТ «Я БАНДЕРА ЗА ДУХОМ І ДАТОЮ НАРОДЖЕННЯ», – ВОЛОДИМИР ТУРЧИН

З перших днів війни чимало наших краян згуртувалися для того, щоб бути корисними для України. Волонтерські організації, підприємці, окремі громадяни почали створювати надійний тил для допомоги Збройним силам України. Миттєво перепрофілював свій бізнес Володимир Турчин (на фото), якого ми знаємо, як засновника Меблевої фабрики «Меблі Стиль» і  компанії «WOWIN» – виробника  та експортера м’яких меблів в Європу й Скандинавію.

З 26 лютого його підприємство, яке розташоване у с. Грабовець, що поблизу Стрия, запустило пошиття продукції, котра потрібна для перемоги України над окупантом. Нині меблевики виготовляють спальники для військових, матраци, ковдри, подушки для тимчасово переселених. Уся дружна команда  працює  абсолютно безоплатно та самовіддано.

«Зараз не час на чвари. Закликаю українців усіх мов та конфесій згуртуватися.  Я житель Стрия, Бандера за духом, і за датою народження, тому що народився 1 січня як Степан Бандера. Кожен з нас робить свій посильний  вклад у збереження миру та цілісності України. Я пишаюсь нашим президентом Володимиром Зеленським. Україна сьогодні – це наша сім’я.  Ми пишемо новітню історію. Історію, яку вже ніхто не зможе переписати. Історію, якою будуть пишатися наші  нащадки. Сьогодні ми чітко розумієм –  будь ефективним в чому ти найкращий. Ми обрали шлях співпраці з місцевою  територіальною обороною, мерією Стрия та волонтерськими організаціями. Маленькими кроками  почали виготовляти спальні мішки,  подушки, ковдри, матраци, працюємо на блокпостах розвантажуючи  пісок та  укріплюючи їх, плетемо захисні сітки і так буде до повної перемоги», – розповідає Володимир Турчин.

Звісно, один в полі не воїн, тому Володимир шукає субпідрядників, котрі теж готові долучатись до процесу. Після обробки і узгодження запитів щодо пошиття виробів потрібна допомога від партнерів по тканинах/фурнітурі. Та тільки кинувши клич у соціальних мережах одразу відгукнулися небайдужі. «Велике дякую тим, хто вже долучився до загальної справи, – каже Володимир Турчин, – а це  наші партнери: ТОВ «Альтеко-захід» за 100 рулонів синтепону для спальників, ковдр;  @dekora.group – 450 м тканини для спальників;  @apparel_west –  1000 кг дробленого поролону для подушок та поролон для матраців; ТОВ «Атрам» за 1200 м фібертексу і флізеліну для спальників та матраців; стрийський магазин «Крісанта» за 700 м  тканини для спальників».

За місяць напруженої роботи вже виготовлено: 1452 подушки, 365 матраців,  445 ковдр, 890 спальників. І кажуть, що асортимент може доповнюватись. А ще Володимир завжди шукає рішення у надскладних питаннях. Почав забезпечувати роботою швачок-переселенок навіть з мінімальним досвідом роботи на швейному обладнанні та місцевих швачок, які залишилися без роботи  у зв’язку із «замороженням» багатьох швейних фабрик, а після закінчення війни готовий працевлаштувати до себе на підприємство тих, хто прийме рішення залишитись у нашому місті. На них чекає стабільна робота та сприяння у пошуках житла.

Нині ж після  звернень багатьох жінок, які готові працювати та через закриті дошкільні заклади не мають з ким залишити дітей, знайшов вихід –  організував у виставковій залі  меблів міні дитсадок. Тепер хлопчики й дівчатка різного віку гуртом бавляться в інтер’єрі  ексклюзивних диванів та крісел наповнюючи веселим щебетом приміщення підприємства. А матусі тим часом, шиють такі необхідні для ЗСУ та тимчасово переміщених осіб речі. «Я прошу в Бога, щоб діти в Україні, і в світі ніколи не бачили страхіть війни, а здригалися не від вибухів снарядів і бомб, а хіба що від хлопавок на свята», – наголошує винахідливий бізнесмен.

«Якщо ви маєте бажання та змогу допомогти фінансово або ж надати матеріали, які потрібні для виготовлення спальників, то WOWin та наші воїни будуть вам вдячні. Всі небайдужі можуть надіслати кошти на гривневий рахунок в ПриватБанку: 5218 5722 2150 1229 – В. В. Турчин. А якщо вмієте працювати руками, тоді well come до нас. Шукайте мене у соцмережах, пишіть у дірект і разом до перемоги!», – наголошує Володимир Турчин.

Погодьтеся, хороший приклад, як за кілька днів можна перепрофілювати свій бізнес задля благородної мети. А такій згуртованій  команді можуть позаздрити багато керівників. Тож у ритмі стилю  скандинавського спокою будемо рухатися до повної перемоги над рашистами. Дякуємо за роботу на волонтерському фронті.

                                                                       Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*