ВОЛОНТЕРИ «ПЛАСТУ» ЗМІНИЛИ ФОРМАТ РОБОТИ

Наша домівка в Народному домі з перших днів війни стала справжнім осередком волонтерства і допомоги. Тут збиралися не тільки пластуни, їхні друзі чи родичі, а також всі небайдужі, які хотіли долучитися своєю працею для допомоги у боротьбі проти загарбника і пришвидшення перемоги.

Ми плели маскувальні сітки, роздавали основу для сітки іншим волонтерам, які також їх плели, фасували енергетичні набори, організовували збірки коштів і закупляли необхідні речі для наших відважних захисників, купували машини і переганяли їх на фронт, видавали гуманітарну допомогу для ВПО з дітьми. Разом з Благодійним фондом «Фонд громад «Рідня» реалізували кілька проектів:

  1. Настільні ігри для пластунів і дітей ВПО. Діти, які втекли від війни до Стрия протягом трьох місяців мали можливість спілкуватися українською, вчитися бавитись різні настільні ігри і познайомитись з пластунами.
  2. Енергетичні набори з горіхів і сухофруктів для наших воїнів.
  3. Таблетки для очищення води для хлопців на фронті.
  4. Сухі душі для воїнів, які воюють у місцях, де є проблема з водою.
  5. 109-й крок до перемоги. Акція для стриян і гостей міста з метою зборів коштів для допомоги ЗСУ. Було зібрано близько 30 тис грн.
  6. Закупка запчастин для ремонту автомобілів, які відправили на фронт. В ці машини також було вкладено гроші, зібрані на акції 109-й крок до перемоги.
  7. Спортивні ігри для діток 2-6 років пластунів і ВПО.
  8. Шкільний ранець. Допомога канцтоварами дітям ВПО, які залишилися жити і вчитись у Стрию.
  9. Ремонт автомобіля для медиків на фронті.

З початком навчального року ми припинили видачу гуманітарної допомоги ВПО, але ми не припиняємо нашої волонтерської діяльності, просто трішки змінюємо формат. У наших пластових домівках відновлюємо заняття з пташатами, новацтвом і юнацтвом. Дякуємо нашим мужнім котикам ЗСУ, що можемо знову проводити наші сходини, займатися з дітьми і виховувати майбутнє нашої України!

________________________

На фото: актив «Пласту» Рома Найденко, Галина Кітраль, Оксана Кобрин.

                                                                                    Стрийський ПЛАСТ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*