ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА-2023

ГО «Майдан Стрийщини» під такою символічною назвою провела традиційну акцію. Зібрали смаколики, каву, випічку, паски, м’ясне, «бандерівські бурячки» та дитячі малюнки і відправили Захисникам напередодні Великодня. Волонтери не втомлюються допомагати усім, хто звертається до них.

Віра Дмитренко розповіла про волонтерський вихідний 9 квітня, який провели творчо: «Поки в Народному домі йшов концерт, ми розмальовували гільзи. Готові роботи за донати дарували. Зібрані кошти витратимо на тур­нікети. Кулі влучили у ворогів, а на­ші розписані гільзи будуть на­гадувати про те, що була колись війна… Гільзу-вазочку можна придбати в Народному домі в кабінеті № 1».

Голова ГО «Майдан Стрий­щини» Вікторія Коцур згодом прозвітувала: «Сьогодні нам вдалося зібрати 7380 гривень – зможемо придбати декілька добрих турнікетів. Гільзи, роз­мальовані волонтерами, поїдуть навіть в Америку. Продовжуємо звітувати про нашу волонтерську повсякденну метушню. Для вій­ськових виконали 171 замов­лення. Допомагаємо по можли­вості всім, хто звертається ( 24, 82, 93, 80, 28, 128, 117, 45, 72 – брига­ди, «Азов», УДА, Карпатська Січ, ЗРП, НГ, ТО…) Переважно пра­цюємо для конкретних воїнів, іно­ді – допомагаємо підрозділам. Змогли придбати, дякуючи по­жертвам: карбюратор, саперні лопати, дощовики, гумові чоботи, планшет, рацію, бензопилки, ка­ремати, наплічники, спальники, павербанки, набори саперів та ін­ші потрібні дрібнички. Дякуючи гуманітарним вантажам з м. Тьєне (Італія), передали речі для ВПО Ізюма та Дніпра, а також в с. Доб­ряни. Співпрацюємо з іншими волонтерами (Наталі Янгол, твор­ча студія МЯВ, БО «Разом – українська надія», БФ «Ваша на­дія в Україні», БФ «Рідня», Гра­бовецький кравецький баталь­йон, Гончаренко-центр). Не за­буваємо про поранених в Мод­ричах, Трускавці, Дублянах, Хар­ко­ві, Дніпрі та Миколаївській області.Так і рухаємося в напрям­ку до перемоги».

Волонтери наголошують, що війна триває, тому не можна роз­слаблятися та опускати руки.

Наталія КАРПЕНКОВА.