ВТРАЧАЄМО ГЕРОЇВ, ЯКІ НАБЛИЖАЛИ НАШУ ПЕРЕМОГУ

МИКОЛА ОЗЕРОВ (24.11.1977-21.09.2022) – підполковник, командир роти вогневої підтримки військової частини. Народився на Херсонщині, пройшов військову службу від курсанта до командира. У Стрию з 2004 року. З 2014 року брав участь у АТО. Один з легендарних кіборгів, що захищав Донецький аеропорт.

Загинув, захищаючи Україну!

У Героя залишилась дружина та двоє дітей.

Щирі співчуття рідним!

ВЛАДИСЛАВ СТАСІВ (29.11.1999-21.09.2022) – навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки. У 2017 році закінчив Стрийську загальноосвітню середню школу №3, вступив у Івано-Франківський НТУ нафти і газу. Третій наймолодший син у батьків, мріяв створити свою сім’ю. Добровольцем пішов захищати Україну у перші дні війни, не маючи жодного військового досвіду, але маючи велику віру в перемогу. Загинув від ворожої кулі на Донеччині.

Щирі співчуття батькам, братам, друзям та рідним.

Назавжди Герой!

24 вересня наші Герої Микола Озеров та Владислав Стасів повернулися  додому назавжди. Чин похорону відбувся в неділю, 25 вересня. Поховали Захисників на Алеї Слави стрийського кладовища.

Вічна пам’ять!

27 вересня у Стрию поховали підполковника ЗСУ Віктора Пантєлєєва. Військовослужбовець багато років служив в державних місіях від України в гарячих точках світу. З 2014 року постійно перебував на Сході. Останній період боровся з хворобами, які отримав внаслідок служби у війську. З дружиною (стриянкою) проживав у Львові. Серце Героя перестало битися у Стрию. Чин похорону провели у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії.

Вічна пам’ять Герою!

Щирі співчуття рідним!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*