ВТРАТИ, ЯКІ НЕ МОЖЛИВО ПРИЙНЯТИ…

РОМАН КУРАНОСОВ (13.09.1999- 16.02.2023) – солдат, навідник відділення аеромобільного батальйону військової частини. Молодий стриянин, навчався у школі №4, з початку війни волонтерив, пройшов вишкіл у лавах ГФ «Стрийська Сотня Січових Стрільців», згодом вже сам навчав інших. Щиро і віддано любив Україну і боровся за неї до останнього. Загинув на Луганщині під час бойового завдання. Поховали Героя 23 лютого на Алеї слави міського кладовища у Стрию.
Непоправна втрата…
Щирі співчуття мамі Наталі, рідним та всім близьким.
Вічна пам’ять Герою!

 

 

 

ГЕННАДІЙ БУНЄЄВ (17.04.1987 – 18.02.2023) – стрілець-радіотелефоніст стрілецького батальйону військової частини Національної Гвардії України. Призваний на військову службу в березні минулого року. Маючи трьох дітей, вступив у лави ЗСУ. Родом зі Стрия, навчався у школі №9, із сім’єю проживав у с. Ходовичі.
Загинув на Донеччині під час стрілецького бою з ворожою піхотою. Поховали Героя 23 лютого на Алеї слави міського кладовища у Стрию.
Без батька залишилося троє дітей, осиротіла родина…
Щирі співчуття близьким та рідним.
Вічна пам’ять Герою!

 

 

ВІТАЛІЙ ЖОС (28.11.1975 – 19.02.2023) – стрілець-санітар стрілецького відділення військової частини. Проживав у селі Подорожнє. Був активним учасником ГФ “Стрийська Сотня Січових Стрільців”. У квітні минулого року розпочав службу у лавах батальйону «Карпатська Січ». Віталій Жос з позивним «Кобра» загинув на Донеччині під час мінометного обстрілу, намагаючись евакуювати поранених побратимів. Поховали Героя 25 лютого.
Без батька залишилась десятирічна донечка.

Щирі співчуття близьким на рідним.

Герой назавжди!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*