ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ В СТРИЮ

Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська традиція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа, та символізує любов, мир і добро.

Стрийські пластуни приєдналося до прийняття Вифлеємського вогню від польських харцерів на кордоні Рава-Руська. Відтак,  головна місія пластового юнацтва  поширення вогню містом.

У понеділок, 19 грудня  Вифлеємський вогонь засяяв і у Стрийській міській раді. Його традиційно принесли Стрийські пластуни. Міський голова Олег Канівець та його заступники прийняли вогонь миру з вдячністю та вірою у щасливе Різдво та неминучу Перемогу.

До слова, в Україні з 1999 року Вогонь, що уособлює мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни − українські скаути. Щороку Вифлеємський вогонь миру передають громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.

«Віримо, що мрія всіх українців обов’язково здійсниться і 2023 рік принесе усім нам таку бажану Перемогу, – зазначає О. Канівець. – Ми готуємося зустріти зимові свята у непростий час. Стараємося не забрати у наших дітей віри у чудо і продовжити багатостолітню традицію зустрічі Різдва. Львів та Київ матимуть на своїх площах новорічні ялинки. Ми ж залишаємося солідарними з вибором Стрийської громади. Головної ялинки у Стрию цьогоріч не буде. Також прийняли рішення, що не буде і ярмарку. Відчуймо істинне святкування Різдва з колядою і з молитвою у своїх сім’ях та родинах. Гуртуймося цієї зими у єдиному бажанні вистояти, перемогти і вітати з народженням Спасителя. Віримо у ЗСУ, молимося за наших незламних Воїнів і чекаємо на переможну Весну».

Олег ДУБ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*