ВИМОГЛИВА ДО СЕБЕ І УЧНІВ

Наша школа! Яка вона? В ній постійний педагогічний колектив, значить – терпляча. Тут багато усміхнених обличь, значить – щаслива. Тут завжди раді випускникам, значить – гостинна. Тут готові допомогти кожному учневі, значить – чуйна. Сюди колишні учні приводять своїх дітей і онуків, значить – улюблена. Ось така вона, наша школа!

Тут ми ростемо і дорослішаємо, вчимося і пізнаємо світ, зростаємо духовно. Це друга домівка, де учні проводять багато часу, навчаючись та розвиваючись. Щороку вчителі випускають своїх учнів у доросле життя та зустрічають нових. Так і твориться історія школи. Вона – у її вчителях, учнях, батьках, їхніх здобутках і досягненнях.

У Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 працює творчий, розумний, люблячий дітей і свою роботу колектив вчителів-професіоналів, якими можна пишатися.

Ельвіра Камалівна ЛЕСНЯНСЬКА (на фото) працює у школі 33 роки на посаді вчителя історії та зарубіжної літератури. Здобула дві вищі освіти: філологія та вчитель історії. Відповідальний, досвідчений педагог та професіонал своєї справи. Вчитель вищої категорії, «старший учитель».   Як вчитель історії та зарубіжної літератури, Ельвіра Камалівна вбачає своїми завданнями виховання особистості з творчими життєвими орієнтаціями, здатної сприймати та розуміти навчальний матеріал.

Учні завжди вдячні своїй вчительці за її науку і виховання, за слушні поради і критику. Ельвіра Камалівна віддана своїй справі,  навчає та виховує яскравих, своєрідних особистостей, створює умови, в яких кожна дитина вірить у себе і свої можливості, має змогу відчути радість від досягнутого, бажання і надалі наполегливо працювати над собою.

Вимоглива до себе і учнів,  але, як зазначають діти, справедлива. І вони слухають її, йдуть разом з нею до вершин. А досягнутих вершин багато. Вона і її вихованці не тільки учасники, але, як правило, переможці предметних олімпіад, конкурсів, проектів, дослідницьких робіт.

Цьогоріч учні Ельвіри Камалівни досягли найвищих результатів при здачі Національного  мультимедійного тесту, зокрема з  історії – 200 балів,  отримали Лілія Іванцик, Микола Мельник, Марія Полянчич, Олена Скрипух. Це гордість школи. Випускники були відзначені  почесними дипломами та грошовою премією від міського голови.

Учитель – це одна з найбільш багатогранних професій, адже він поєднує в  собі дослідника, вченого, письменника, психолога і стратега.

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Ірина ШТЕЙ, директор Стрийської ЗШ І-ІІІ ступенів №8.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*