ВИШИВАЛЬНИЦІ ГОТУЮТЬ ВИСТАВКУ

20 жовтня за сприяння сектору культури Стрийської РВА та спілки «Творчі ініціативи» у меморіальному музеї Ольги Бачинської, що у  м. Стрию, відбулася майстерка «Оберегова хустинка».

Це вже не перша зустріч мисткинь, адже вишиті своїми руками оберегові хустинки невдовзі, а саме 17 грудня, у день святої великомучениці Варвари, яка є покровителькою усіх вишивальниць, будуть представлені на виставці саме у меморіальному музеї Ольги Бачинської.

Завжди радо зустрічає майстринь наукова працівниця Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Романа Савчин. Нині в музеї експонується виставка ляльок- мотанок викладачки школи мистецтв с. Братківці, майстрині Наталії Лаганяк, яку з цікавістю оглянули гості.

Приємно, що продовжуються славні українські традиції невтомної хранительки народних скарбів, колекціонерки, знавця української народної вишивки Ольги Бачинської. Керівниця «Творчої ініціативи» Оксана Лудин поділилася знаннями щодо вишиття оберегової хустинки, як родинної реліквії. Вишивальниці обмінялися досвідом, поспілкувалися та продовжують працювати над виставковими   взірцями.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*