ВИСТАВКА «ВЕЛИКОДНІ ПИСАНКОВІ МОТИВИ»

У музеї художника Петра Обаля, що у м. Стрию, дуже люблять передвеликодню пору –  час  підготовки до великого свята, яке наповнює кожну людину теплом, надією, радістю і любов’ю. Численні майстер-класи і обов’язково тематична виставка до вподоби дітям та дорослим.

«Позитивні відчуття переповнюють моїх гуртківців під час виготовлення писанок, –  розповідає керівник гуртка  «Писанкарство» ЦТДЮ Ольга Цап. – Писанка – це наш культурний символ, код нації, який передавався з покоління до покоління. Спробувати зробити писанку власноруч – це дуже цікаво. Техніка виготовлення писанки традиційним способом, а також складніші способи (обплетення бісером, оздоблення мозаїкою з бісеру та ін.) використовуються переважно в гуртковій роботі, бо їх виготовлення займає немало часу».

Ольга Цап вважає своїм обов’язком збереження автентичної народної писанки та передання власних знань учням. Переглянути результат роботи своїх вихованців майстриня-педагог запрошує до музею П. Обаля  на міні-виставці «Великодні писанкові мотиви».

Наталія КАРПЕНКОВА.