ВИЇЗНА АКЦІЯ МЕДИКІВ У СТРИЮ

24 квітня  стартував Всесвітній тиждень імунізації з метою нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку. У межах Всесвітнього тижня імунізації працівники «Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Стрия» провели виїзну акцію. Медична бригада протягом дня безкоштовно надавала послуги з імунізації та обстеження населення на майдані Незалежності у Стрию.

Стрияни підходили та цікавилися інформацією про акцію. За час проведення виїзного прийому лікарів було: провакциновано від Covid-19 вакцинами: Pfizer- 30 осіб, Janssen- 10 осіб, Коронавак- 5 осіб.

Також, від правцю та дифтерії вакциною АДП-м- 5 осіб; проведено тестування на вірус гепатитів В та С – 50 осіб; тестування на Covid-19 – 3 особи; проведено вимірювання глюкози в крові – 46 осіб; проводилось консультування та огляд лікаря (вимірювання АТ- 30 особам). Всього до виїзної бригади звернулося близько 200 осіб.

Медики наголошують, що вчасне виявлення патології, ризиків цукрового діабету, гіпертонії, вірусу імунодефіциту, гепатитів дасть можливість людям звернутись до свого сімейного лікаря та отримати консультацію і вчасне лікування.

_______________________

На фото: працівники КНП «ЦПМСД м. Стрия»

Олег ДУБ.