ВИЗНАЧЕНО ЧЕМПІОНА м. СТРИЯ З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ 2022 РОКУ

З 13 по 20 листопада на базі Стрийського ліцею № 6 проходив чемпіонат м. Стрия з класичних шахів. За підсумками змагань чемпіоном м. Стрия став кандидат у майстри спорту України Юрій КОРОБОВ (на фото за шахівницею), який набрав 7,5 очок з 9 можливих. До речі, Юрій стає чемпіоном міста вже 5 разів поспіль, з чим його і вітаємо!

Срібним призером чемпіонату став кандидат у майстри спорту стриянин Роман Пристай, в активі якого 7 очок. Бронзу несподівано здобув другорозрядник Роман Мачило з Трускавця, який набрав 6,5 очок та виконав І дорослий розряд.

До чільної п’ятірки увійшли першорозрядники Анатолій Блащук зі Стрия та юний Ігор Третяк зі Львова. Ветеранський приз здобув кандидат у майстри спорту стриянин Яків Дунаєр.

3. Яна Летнянчин (Дрогобич)

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями, грамотами та призами начальник відділу фізичної культури та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, директор Стрийської «ДЮСШ сестер Музичук» Олег Музичук, заслужений тренер України з шахів Наталія Музичук.

Федерація шахів Стрийщини висловлює подяку у проведенні чемпіонату Руслану Каліцуну – за нагороди для учасників, директору Стрийського ліцею номер 6 Уляні Ватаг – за надане приміщення та  за інформаційну підтримку ТБ «ЛАН» і газеті «Гомін Волі».

Наступним турніром на Стрийщині стане дитячий командний турнір, який відбудеться 27 листопада у м. Моршині.