ЯК РЕАЛІЗОВУВАЛИ МАРКИ ПРО «РУССКІЙ КОРАБЛЬ» У СТРИЮ

Такого ще не було! Безпрецедентний ажіотаж на «Укрпошті» від продажу марок «Русскій воєнний корабль, іді …» та «Корабель ВСЬО» спостерігав увесь світ. У Києві, кажуть, люди у черзі стояли по кілька годин. А як у Стрию? Про це дізнаємося у  начальниці відділення поштового зв’язку «Стрий» Любові ОЛІЙНИК. Пані Люба у сфері «Укрпошти» працює понад 30 років і радіє, що нині така увага до послуг, які вони надають.

«Інформація щодо точної кількості, яка надійшла у Стрийські відділення, є у Львівській дирекції. Та кожне з наших відділень отримувало для реалізації 2 види марок. У відділенні по вул. Поштовій,5 останнє поступлення було 510 штук. Протягом двох годин усі реалізували.  Марка продавалася блоком –  в одному блоці по 3 марки.  З позначками «F» і  «W». Остання позначка – це закордонна марка, вона дорожча – 44 грн., а по Україні – 23 грн. за 1 шт. Були також магніти й листівки із зображенням марки, спеціальний конверт по 6 грн. Як тільки з’явилася інформація про марки,  стрийські філателісти приходили буквально щодня, щоб не пропустити їх поступлення, слідкували за повідомленням сайту «Укрпошти».  Також багато хто скористався послугою он-лайн і придбав марки замовивши їх на сайті https://www.ukrposhta.ua/ua. Перед продажем ми отримали роз’яснення, що реалізовувати слід по одному комплекту в одні руки категорії  «F» і  «W». Кожен бажаючий працівник відділенням міг придбати собі по одній  марці. Взагалі, зараз чимало купують патріотичних, національних  марок. Є у нас із зображенням тризубу, нагород, львівських вітражів, видатних українців та багато інших», – розповіла Любов Іллівна.

Незважаючи на  воєнний стан відділення «Укрпошти» у Стрию та районі працюють з 8.00 до 19.00 год. У деяких селах відділення пошти стали пересувні. З 18 травня у села приїздить спецтранспорт з листоношою і начальником відділення й надають всі необхідні послуги для зручності населення. Також пані Любов надіслала замовлення на 6 тисяч штук марок про славнозвісний корабель та каже, що дуже малий відсоток того, що марка потрапить у такій кількості в Стрий. Рекомендує замовити он-лайн.

Стриянин Андрій ХОМЕНКО (на фото) людина знана у рекламній сфері, патріотично налаштований і серед своїх друзів має чимало відомих людей. Саме один з них, співак Лесик, перебуваючи у складі Стрийської тероборони на фронті, попросив колегу придбати марку чи листівки із зображенням «русского воєнного корабля» для підняття бойового духу побратимів. Андрій розповідає, що марку не встиг придбати, а от з десяток листівок з конвертами без проблем купив у поштовому відділенні на Новому світі. «Респект художнику, який намалював так точно те, що кожен українець собі уявляв, коли дивився і слухав запис, як наші герої-прикордонники відповіли окупантам. Пишаюся Збройними силами України. Розумію, що придбавши листівки я теж вніс свою маленьку лепту в перемогу. Без матюка про москаля   важко зараз говорити» – поділився своїми враженнями Андрій.

На марці зображений український воїн, який перемагає ворога. Автор роботи Борис Грох одному з видань розповів про деталі створення марки та скільки часу знадобилося, аби вона побачила світ: «До початку повномасштабного вторгнення військ РФ, я планував малювати лише традиційний матеріал, як і кожен художник. Але війна змінила усі ці плани. Над створенням марки я працював упродовж трьох днів, а саму марку намалював за п’ять годин, постійно відволікаючись від новин, через які було важко сконцентруватися».

На момент написання статті на сайті «Укрпошти» було повідомлення: «Шановні клієнти! Станом на зараз, всі марки «Корабель ВСЬО» та «Корабель НА» в інтернет–магазині «Укрпошти» та на інших інтернет-майданчиках України продані.  Футболки, світшоти, магніти та інші марки залишаються доступними для продажу».

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*