ЯКЩО ВАМ НАЧХАТИ НА ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З початку війни ми звикли до цілодобових новин. Медійними стали міські голови великих міст та містечок, міністри, правники, радники. Єдині новини дають змогу орієнтуватися у тому, що відбувається. Та не менш важливо знати те, що коїться у рідному місті чи районі. Тут у нагоді стають перш за все соціальні мережі та Телеграм-канали.

Приємно, що  наші  правоохоронці теж не пасуть задніх. На Фейсбуку можна почитати дописи начальника Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області, підполковника поліції, начальника поліції Андрія Коцура (на фото). Ось одне з крайніх: «Доброго дня дорогі українці! Дисциплінованість водіїв у Стрийському районі, щодо паркування бажає бути кращою. Стрийське районне управління поліції регулярно проводить роботу спрямовану на дотримання ПДР. Більшість порушень фіксуються водіями ТЗ на реєстрації інших областей. Оскільки з великою кількістю викликів у часі війни, працівники поліції не можуть годинами стояти і очікувати водіїв, яким начхати на ПДР та на інших учасників дорожнього руху,  тому ми блокуватимемо таких порушників. Для розблокування та вивільнення ваших металевих коней, необхідно буде зателефонувати до чергової частини Стрийського РУП і коли наряд буде вільний від викликів, тоді й прибуде. До цього вам доведеться почекати….. трохи.

Приїде ввічливий та щирий поліцейський екіпаж, який із посмішкою на обличчі складе на вас відповідні адміністративні матеріали, побажає гарного дня, розблокує авто, яким ви поїдете у своїх справах. До наступного блокування, якщо звісно знову порушите… Поважайте закон! Дотримуйтесь ПДР! Починайте Україну із себе».

Ще пан Андрій пише, що він звісно не Арестович чи Кім, але впевнений, що ситуація у Стрию контрольована і мешканці читаючи те, що він пише, почуваються впевненішими у завтрашньому дні.

То  ще одна цитата начальника поліції: «На продовження теми паркування у Стрийському районі зазначу, виявляється, якщо металевий кінь заблокований, то учасники дорожнього руху стають дуже свідомими. Чемно вислуховують усміхнений наряд поліції, який розблоковує їхнє авто і складає адміністративний матеріал та проводить профілактичну бесіду. Після даної бесіди, порушники вірять у ЗСУ, вірять в Україну, вірять у нашу перемогу та висловлюють свою всебічну підтримку нашим ЗСУ. Після цього наряд поліції бажає гарного дня і просить більше не порушувати правила дорожнього руху».

Залишається лиш побажати нашим правоохоронцям витримки  до порушників, а ми слідкуватимемо за новими дописами Андрія Коцура. Все буде Україна!

                                                                                    Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*