Є ПОТРЕБА У ТЕПЛИХ РЕЧАХ

Тиждень пролетів дуже швидко, наші волонтери невтомно трудились. У центрі допомоги ВПО «Спілка солдатських матерів та дружин Стрийщини» видано більше 700 кг одягу та взуття; відправлено посилку з одягом та взуттям 3-ом дітям, батько яких боронить нашу землю на війні, а мати загинула; надійшли фотозвіти з будинку дітей-інвалідів м. Ромни Сумська обл., з м. Слов’янська від наших захисників;  продовжується плетіння сіток та «кікімор»; готуємо 500 кг теплого одягу в м. Ізюм Харківської обл.; видано теплі куртки, фліски, білизну для ТРО та «Карпатської Січі»; передали для новонароджених двійняток, що з’явилися на світ в сім’ї нашого захисника, 2 ящики: одяг, підгузки, предмети гігієни, дитяче харчування.

Дякуємо всім небайдужим стриянам, які щоразу приносять у наш штаб одяг, взуття та інше. Наразі є велика потреба у теплих речах: верхній одяг, взуття, теплі светри, а також постіль та ковдри. Дівчата, які плетуть сітки та «кікімори» потребують тканини захисних кольорів та нитки, тож якщо у вас є непотрібний або зіпсований одяг таких кольорів, прошу приносити до нас в штаб.

Також продовжується збір бляшанок від консервів для виготовлення окопних свічок.

Особлива вдячність волонтерам церкви баптистів євангелістів за смачні гарячі обіди. Дякуємо Андрію Локтєву й волонтерам церкви Володимира та Ольги за подушки і одяг.

Дуже вдячна всім нашим волонтерам за невтомну безкорисну працю, разом до перемоги!

____________________

На фото:  команда Спілки з  допомоги ТПО

Ірина ДРАПАЛЮК,

Спілка солдатських матерів та дружин Стрийщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*