З РОЗУМІННЯМ ЦІННОСТІ ЗДОРОВ’Я

У Стрийський міський асоціації інвалідів відбулася зустріч з кардіохірургом, медичним директором клініки “Симбіотика” Тарасом Рудиком. Щоб поспілкуватися з фахівцем завітали члени асоціації та їхні партнери з різних громадських організацій,  очільник МО УТОС Михайло Черепанин, його заступник Василь П’ятківський. Вела зустріч голова Стрийської асоціації інвалідів Леся Назаренко.

Як зберегти здоров’я, як не піддаватися хворобам і старості, що робити, щоб залишатися активним, незважаючи на вік – про все це у легкому невимушеному діалозі розповів спеціаліст і просто чудовий співрозмовник Тарас Рудик.

Додамо, що понад 700 операцій на серці проведено в “Симбіотиці” протягом трьох років діяльності. Українсько-британська клініка Симбіотика/Symbiotyka medical group – справжня Європейська клініка у Стрию.

Розмова була корисною. Спікеру довелося відповідати на багато запитань. З  розумінням  цінності  здоров’я  і руйнівних  наслідків  хвороб випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Галина ДАНИЛЬЦІВ. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*