ЗА ЗДОРОВ’ЯМ — У БАСЕЙН

21 січня в басейні ДЮСШ «Сокіл» у с.Угерсько відбувся традиційний турнір з плавання до Дня Соборності України серед дітей, молоді та ветеранів спорту. Організаторами змагань виступили: Стрийська ДЮСШ «Сокіл», осередок ветеранів спорту Стрийщини, відділ фізичної культури і спорту, Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради.

У цьогорічних змаганнях взяли участь понад 30 учасників віком від 12 до 79 років. Приємно було бачити, як дідусі зі своїми внуками стартували  під час змагань. У секції плавання під керівництвом майстра спорту з плавання Т. Теплякової займаються діти, молодь зі Стрийщини та хлопчики і дівчатка з числа тимча­сово пе­реміщених осіб.

Під час урочистого відкриття учасників змагань та вболі­вальників привітали Р. Каліцун, начальник відділу фізичної куль­тури і спорту управління культу­ри, молоді та спорту Стрийської міської ради, директор Стрийсь­кої районної ДЮСШ «Сокіл» Л. По­рух, автор цих рядків.

Головний суддя змагань Є. Ро­шак ознайомив усіх з програ­мою змагань. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих воїнів ЗСУ. Як завжди, тон і приклад для молоді у цих змаганнях задавали ветерани спорту Стрийщини: Р. Павлів, Л. Калініченко, Я. Цяпка, В. Павлик, В. Андрущенко, С. Щур, Р. Мазяк.

За підсумками запливів пе­реможці та призери традиційної відкритої першості Стрийщини в усіх вікових групах були нагоро­дже­ні медалями, грамотами та призами.

Учасники змагань ви­словлю­ють слова щирої подяки органі­заторам турніру. Най­більшою особистою нагородою для усіх учсасників змагань ста­ло відчуття у собі сили духу, що утверджує здоровий спосіб життя.

За підсумками змагань буде сформовано команду, яка в лютому-березні ц. р. візьме участь в ХХХІІ обласних комплексних змаганнях «Спортивні ігри Львів­щини» з плавання серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю, які пройдуть в м. Дрогобичі.

Усіх призерів було нагоро­дже­но грамотами, медалями та подарунками. Висловлюємо по­дяку організаторам  ДЮСШ «Сокіл», осередок ветеранів спорту Стрийщини та Управлі­н­ня культури, молоді та спорту Стрийської міської ради.

Р. МАЗЯК,

голова осередку ветеранів спорту Стрийщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*