ЗАПРОШУЄ МУЗЕЙ РОДИНИ БАНДЕРІВ

До уваги тимчасово переселених на території Стрийської громади! Зараз ви знаходитеся на славнозвісній «Бандерівській» землі. Сподіваємося вам не страшно і міфи розвіялися. Так, саме у Стрию проходила юність того самого Степана Бандери, чиє ім’я досі наводить на ворогів жах. Ці дикуни до цього часу розшукують нашого Степана, хоча помер він 15 жовтня 1959 року. Їм ніколи не зрозуміти, що Бандера вічний, тому що він живий у кожному з нас, хто знає свою історію, хто плекає мову, віру і традиції. У 20 столітті не було соціальних мереж, не було смартфонів з камерами і світ не бачив кривавих світлин, як мордували і вбивали українців. Світ мовчав. Але були віддані, хоробрі хлопці і дівчата, які без страху боронили свою землю. Це ОУН і УПА. Сьогодні ми таких називаємо добровольці, тероборона, українські військовослужбовці. Щоб знищити славу про них радянська влада роками переписувала нашу історію, викривляла правду, очорнювала подвиги наших Героїв і самих Героїв. Але ми тут, на Галичині, є нащадкам тих великих Українців і нашу історичну пам’ять не стерти ні пропагандою, ні ракетами.

Зараз ми знову захищаємося від ненажерливого сусіда. Історія циклічна, тому що ми її не знаємо. Суть росії — насильство і брехня, іншої правди не існує! І перебуваючи зараз у нашому місті, ви маєте чудову нагоду зануритися в історію своєї землі і пізнати її.

Запрошуємо вас відвідати музей Родини Бандерів (вул. Львівська, 20. Вівторок і четвер з 10.00 до 16.00). Це унікальна можливість побачити своїми очима історичну правду.

Також сьогодні усі ми отримуємо черговий урок «Мова має значення»! Саме російськомовність українців послужила приводом для їх «визволення». Адже терорист колись сказав, що «росія закінчується там, де закінчується рускій язик». Зараз ви серед питомої української мови. Говорімо українською! Наша мова прекрасна! Слава Україні! Переможемо!

На фото: заступник директора краєзнавчого музею «Верховина» Зеновія Ханас проводить екскурсію для тимчасово переселених осіб.

                                                                           Джерело: Стрийська міська рада

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*