ЗІ ЛЬВОВА ДО СТРИЯ ЗА ДОСВІДОМ

Впровадженням електронного квитка у Стрию зацікавилися представники обласної влади. Наше місто – перше в області, яке взялося за реалізацію цього проекту і одразу успішно.

Управління транспорту ЛОВА на чолі з начальником Степаном Рудницьким, а також заступник Роман Жук і радник голови ЛОВА Святослав Товстига відвідали наше місто, щоб детальніше ознайомитися з всіма процесами впровадження. Екскурсію провів відповідальний за проєкт, начальник управління ЖКГ Стрийської міської ради Ігор Пастущин.

У ЦНАПі стали свідками видруку соціальної картки. Для Львова важливий час виконання, оскільки там понад сто тисяч пільговиків і швидкість оформлення особливо актуальна. Наші спеціалісти виготовляють картку за 3-4 хвилини, а це близько 170 карт вдень, видані з одного апарату. У стрийській маршрутці гості змогли на практиці спробувати роботу картки.

Для ознайомлення із програмним забезпеченням провели і спільний семінар.  Обласні посадовці задоволені проектом і перейматимуть досвід для інших громад Львівщини.

А тим часом стрияни активно купують транспортні карти. Зараз триває робота над рішенням про тарифний пакет, де буде передбачений відсоток знижки за сплату проїзду електронним носієм.

За матеріалом Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*