ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА

18 лютого на базі ФСТ «Динамо», що знаходиться на вулиці Стуса, 4, пройшов Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА. Участь в турнірі взяли кращі спортивні клуби міста та області, загалом понад 80 учасників у тому числі 12 спортсменів клубу «Горянин» Стрийського ДЮСШ «Сокіл».

Протягом цілого дня точились запеклі поєдинки. За підсумками змагань буде сформовано збірну команду Львівської області з ММА, до якої потрапили четверо бійців команди «Горянин». Представники Стрийського ДЮСШ «Сокіл» проявили хороші бійцівські якості та вибороли золоті медалі, а початківці здобули безцінний досвід.

За результатом змагань наші спортсмени посіли наступні місця: Дмитро Іваницький  у віковій категорії 16-17 років,  61.2кг – 1 місце; Олег Ворко (в. к. 14 -15 років),  57 кг – 1 місце; Мирослав Сакаль (в. к.14-15 років), 62 кг – 1 місце; Дмитро Михавків (в. к. 16 – 17років), 52,2 кг – 1 місце; Роман Пророк (в. к. 10-11 років), 34 кг – 2 місце; Тарас Олійник (в. к. 12-13 років), 57 кг – 2 місце; Анатолій

Мірчук (в. к. 18+), 65.8 кг – 2 місце; Вадим Домшин (в. к. 16-17 років), 65.8 кг –  3 місце; Максим Андреїшин (в. к. 12-13 років), 57 кг – 3 місце.