ЗНАЙТИ РОБОТУ СТАНЕ ПРОСТІШЕ

На Стрийщині Консультативно-координаційний центр співпрацюватиме з центром зайнятості задля допомоги ВПО. ККЦ, який діє при Стрийській РВА, запросив фахівців Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості до співпраці.

Нещодавно представники Стрий­ського міськрайонного цент­ру зайнятості та ККЦ надавали внутрішньо переміщеним особам консультації з питань зайнятості та пошуку роботи. Під час такої зустрі­чі внутрішньо переміщені дізна­лися про актуальні вакансії, фахів­ці центру зайнятості допомагали ВПО зареєструватися на сайтах з пошуку роботи, ознайомили з по­рядком отримання компенсації на виплату заробітної плати при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та надання гранту на створення або розви­ток власної справи.

Заступник голови Стрийської РВА Володимир Швед наголошує, що така співпраця дасть мож­ливість внутрішньо переміщеним особам швидше працевлаш­ту­ватися та соціально інтегрува­тися.

Менеджерка Консультативно-координаційного центру Ірина Яськів зауважила, що ККЦ планує налагодити тіснішу співпрацю зі Стрийським міськрайонним цент­ром зайнятості задля швидшої адаптації ВПО.

Нагадаємо, адресу Консульта­тивно-координаційного центру (ККЦ), який працює на Стрийщині: м. Стрий, вул. Героїв Небесної Сотні, 1. Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 17.00 год. Контактний номер телефону: 067-471-06-85.

В ККЦ можна отримати: пси­хологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо.

Варто зауважити, що Консуль­тативно-координаційні центри для ВПО діють по всій Львівщині. Координує роботу ККЦ по області Галина Бордун. Керівниця центрів зауважує, що для ВПО діє Гаряча лінія Львівської області: 112.

Олег ДУБ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*