ЗВЕРНЕННЯ ДО МИНУЛОГО – ГРАБЛІ ЧИ ІСТОРИЧНІ ПОВЧАННЯ

Історія – це те, що назавжди, а історія жива складається з історій людей. Звернення до минулого – це не лише одна із інтерпретацій теперішнього, але і про провини, оцінки, теперішні обставини та майбутні пріоритети.

Як давно сказав це Джеймс Конноллі: «Велике здається нам великим тільки тому, що ми на колінах»? У воєнному сьогоденні нашої України цей вислів пояснює нам процеси так званої мобілізації на території раші. Звичайно, частина рашистів втече, частина – візьме зброю, а потім поповзе здаватися в полон, але частина – в п’яному і зазомбованому стані буде стріляти, руйнуючи нашу святу землю і вбиваючи українців. Завдання українців – стати на повний зріст і показати силу.

Повчанням історії для нас є «невдале завершення боротьби за державну незалежність у 1917-1921 роках, що мало, без перебільшення, катастрофічні наслідки. Визвольні змагання тоді не вирішили проблеми ні самостійності, ні соборності українських земель, ні встановлення справедливого устрою». В той час українські етнічні території були розділені між Польщею, Чехословаччиною, Румунією та срср. Найстрашніший досвід українці отримали в срср – починаючи від голоду у 1920-х аж до репресій до 1990 року.

Тепер ми стоїмо на повний зріст і в цьому зростанні маємо ставати все сильнішими, в першу чергу – ідейно і технологічно.

Тепер закриваються кордони всіх цивілізованих країн для рашистів. Московити намагаються пролізти у всі шпарини – від питань мови до маніпуляцій поняттями милосердя і співчуття (щоб їх підняло і 45 разів розірвало!). Наші шанси зростатимуть тоді, коли ми визнаємо героїв – героями, катів перестанемо називати «освободітєлями», коли нарешті навчимося бачити перед собою як приклад постаті тих, хто боровся і бореться за свободу і соборність України.

А тим часом кипить робота щодня в нашому штабі. А хочете знати, що роблять волонтери в суботу та неділю? Правильно – чергують в штабі, як Дмитро Костик та розвантажують фуру, що прийшла з Італії за сприяння Ліліани Щербанович (на фото). Знову зможемо допомогти звичайним людям, що постраждали від війни.

 

ЗБІР КОШТІВ НА РІЗНІ ПОТРЕБИ ПРОСИМО НАДСИЛАТИ НА РАХУНОК

( ЧИ КАРТКУ) ОРГАНІЗАЦІЇ

Реквізити ГО «Майдан Стрийщини»

Отримувач платежу:

ГО Майдан Стрийщини

Найменування:

ГО Майдан Стрийщини

Код отримувача: 39527322

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок отримувача:

UA453052990000026005011004844 – гривня

Картковий рахунок: 4246001000977854

Призначення платежу: благодійна допомога

Також PayPal – kotsursenator@gmail.com

 

                                               Вікторія КОЦУР, голова ГО «Майдан Стрийщини».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*